Харків. Школа № 156

Наші досягнення

Педагогічні працівники школи, чий досвід вивчено і узагальнено на   різних рівнях:
а) районному – вчитель фізики Туманцова О. О. Тема : „Самооцінка знань з фізики”;
б) шкільному :
◙ заступник директора школи І ступеня Постнікова Л. М., тема: «Проблеми оптимального читання в початкових класах»
◙ учитель початкових класів Кушу В. Д., тема: «Втілення передових методів навчання в початкових класах».

Співпраця з вищими навчальними закладами.
Школа є базовою для організації педагогічної практики студентів Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С.Сковороди.
У 1989 році школа випустила перших випускників. За цей час були нагороджені медалями :
◙ золотою медаллю –  45 учнів;
◙ срібною медаллю –   17 учнів.

Кількість випускників, які продовжують навчання у ВНЗ (за останні три роки):
          Рік       Кількість         учнів     Продовжують        навчання % від загальної кількості випуск.
       2008          86             83             96, 5%
       2009          84             82             97, 6%
       2010          82             81             98, 8%

Участь учнів  в республіканських конкурсах (останні три роки).
2008 – 2009 н.р.
Уллах Павло – неодноразовий переможець VІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, турніру юних істориків. Дипломи ІІ та ІІІ ступенів.
2009-2010 н.р.
Колесніков Борис, 11 клас – Диплом ІІ ступеня за перемогу у фінальному етапі дванадцятого Всеукраїнського відкритого турніру юних винахідників і раціоналізаторів;
Поправкіна Ганна,10 клас – Диплом ІІІ ступеня за перемогу у фінальному етапі У Всеукраїнського турніру юних економістів.
2010-2011 н.р.
Рачов Олександр, 9 клас – у складі команди «Еверест» Харківської області переміг у номінації «За нетрадиційне трактування географічних проблем» фінального етапу Всеукраїнського турніру юних географів;
Радченко Анастасія,11 клас – у складі збірної команди «Фіксус» м. Харкова отримала Диплом ІІІ ступеня за перемогу у ІХ Всеукраїнському турнірі юних біологів.