Харків. Школа № 156

Адміністрація школи

Сергеєва Ірина Дмитрівна, очолює школу з 1996 року.

Освіта: вища, закінчила Харківський державний університет ім. М. Горького в 1979 році за спеціальністю «математика», а у 2001 році отримала другу вищу освіту  в Інституті післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди .
Має кваліфікацію «менеджер освіти».
Кваліфікаційна категорія:  «спеціаліст вищої категорії» .
Педагогічне звання :  «учитель-методист» .
Нагороди: знак «Відмінник освіти України» .
Грамоти:
·      Почесна грамота Міністерства освіти і науки України за багаторічну плідну роботу та особистий внесок у справу підготовки і виховання підростаючого покоління
·     Грамоти Управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління

·     Подяки Харківського міського голови за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ініціативність, творчий підхід до роботи на освітянській ниві
·     Грамота Виконавчого комітету Московської районної ради за багаторічну творчу працю та вагомий внесок у подальший розвиток району/

Заступники директора:

Школа І ступеню - Постнікова Любов Миколаївна,

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «вчитель-методист».

Школа ІІ-ІІІ ступенів  -   Россіна Людмила Михайлівна,

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «вчитель-методист», нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, знаком «Відмінник освіти України».

Іноземні мови  - Голубнича Ірина Олексіївна,

кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «старший учитель»

Виховна робота - Коноваленко Ігор Вікторович,